TR /EN

THY, İstanbul Prohunt'ın Resmi Havayolu Oldu

Anasayfa / Haber ve Duyurular / THY, İstanbul Prohunt'ın Resmi Havayolu Oldu

2019 yılında 02-05 Mayıs tarihleri arasında İstanbul'da kapılarını açmak için gün sayan İstanbul Prohunt Fuarının resmi hava yolu Türk Hava Yolları (THY) oldu.

EFEM Fuarcılık tarafından önümüzdeki yıl 8. defa düzenlenecek olan Türkiye'nin alanındaki tek uluslararası fuarı İstanbul Prohunt Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarının resmi hava yolu Türk Hava Yolları (THY) oldu.

THY Resmi Hava Yolu etkinliği kapsamında, 8. Uluslararası Av, Silah ve Doğa Sporu Fuarı için seyahat edecek konuşmacı, delege, ziyaretçi, katılımcı ve eşlik edenlere özel, belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunuyor.

İstanbul varışlı dış hat uçuşlarında 25/04/2019 - 12/05/2019 tarihleri arasında uygulanacak bu indirim, etkinlik kodu ile birlikte katılım belgesi / davetiye vb. dokümanın biletlemenin yapılacağı satış ofisi veya acenteye beyan edilmesi halinde geçerli oluyor.

İstanbul Prohunt'ın resmi hava yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretlerden yararlanabilmek için; https://www4.thy.com/TKC adresinin ziyaret edilmesi ve delege sekmesinde  ‘027TKM19’ no’lu etkinlik kodunun kullanılması gerekiyor.


Fuar Organizasyonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 212 288 6400

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır. EFEM Uluslararası Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş.
Top