TR /EN

İstanbul Prohunt 2022'ye Ertelendi

Anasayfa / Yazılar / İstanbul Prohunt 2022'ye Ertelendi

Değerli Katılımcılarımız, Ziyaretçilerimiz

  Geçtiğimiz haftalardaki gelişmeler ve geleceğe dair öngörülerimiz doğrultusunda 9. Uluslararası Av, Silah ve Doğa Sporları Fuarı ya da hepimizin bildiği adıyla İstanbul Prohunt'ı tarihleri yakın zamanda duyurulmak üzere bir yıl daha erteleme kararı almış bulunmaktayız.

 2012’de ilk defa düzenlendiği günden beri İstanbul Prohunt’ın öncelikli hedefleri büyüyen ve gelişen Türk Av Silahı ve Doğa Sporları endüstrisine büyüyen ve gelişen bir fuar sunmak, her yıl dünyanın pek çok farklı köşesinden gelen ziyaretçilerine bir camia olmanın hissiyatını yaşatmak ve her şeyden önce ülkemizin bu alanda hak ettiği bir etkinliğe ev sahipliği yapmasını sağlamak olmuştur.Sektörün önde gelen firmaları ve gerek yurtiçi gerek yurtdışından büyük dağıtıcılarla yapılan görüşmeler sonucunda bu hedeflerin Covid-19 salgınının ülkemizdeki durumu ve sektör için büyük öneme sahip ülkelerin Türkiye'ye karşı uyguladıkları seyahat kısıtlamaları sebebiyle karşılanamayacağı ve İstanbul Prohunt adına yaraşır bir fuarın Temmuz 2021 şartları altında düzenlenemeyeceğinin anlaşılması fuarımızın ertelenmesinin ana sebebidir.

 EFEM Fuarcılık ailesi olarak ziyaretçilerimizin ve katılımcılarımızın fuarımıza olan destekleri ve sizlere daha iyi bir İstanbul Prohunt sunabilmek 2022 yılında da temel motivasyonumuz olacaktır. Geç de olsa güç de olsa bir kez daha İstanbul Prohunt'da buluşacağız.

Fuar Organizasyonumuz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! +90 212 288 6400

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır. EFEM Uluslararası Fuarcılık ve Organizasyon Hizmetleri A.Ş.
Top